HİNT MUTFAĞI – KUZU BİRYANİ – INDIAN LAMB BIRYANI

TAYVAN TAİPEİ’DE BİR GÜN NASIL GEÇER- SOKAKLARIN TEMİZLİĞİ GÖRÜLMEYE DEĞER

(Pekin) Çin’de Yaşamak, Minik Çinliler Türkiye tanıtımında Halay Çekiyor, Ufkum ile VLOG

ÇİNDE İNANILMAZ BİR GÜN VLOG HAYRED-ÇİN YEMEKLERİ VE GECE HAYATI

Bir Kadının Mutlaka Yapması Gereken 8 Şey

ORTAYA KARIŞIK Nisan 4, 2016
563

Bir kadının, istediğinde yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Zaten artık hayatın, iş dünyasının her alanına dokunduklarını ve o dokunuşla nasıl da her şeyi güzelleştirdiklerini; yani güçlerini çok iyi biliyoruz. İşte biz de “Tüm kadınların gücü adına!” diyerek sizi bir kadının mutlaka yapması gereken 8 şeyle baş başa bırakıyoruz.

1. Takım ruhunu deneyimlemek


Takım ruhu dünyanın en güzel şeyi! “Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz”i kadınlar demeyecek de kim diyecek?

2. Doyasıya dans etmek


Özgürlüğün tadını çıkarmak gibisi var mı? Tabii ki yok! O zaman dans. :)

3. Canı istediğinde krampon giymek


Canımız hangi ayakkabıyı isterse onu giyiyoruz! Ama topuklulardan sıkıldığımızda krampon da bir alternatif. Kramponları ayağımıza geçirip sahaya çıktığımızda ise bizi kim tutabilir ki!

4. Diğer kadınlara destek vermek


Bu da takım ruhunun bir parçası ama kadınlar arasında takım ruhundan daha farklı bir bağ var; kız kardeşlik! Bütün kadınlar birbiriyle kız kardeş olsa hayat bayram olsa!

5. Kendini istediği gibi ifade etmek


İnsanların kendini ifade etme araçları gün geçtikçe çoğalsa da kendini doğru şekilde ifade edebilen insan sayısı maalesef çok az! Kimisi dans ederek, kimisi yazarak kendini ifade ediyor! Kimisi de yeşil sahalarda top koşturarak kendini ifade ediyor olabilir. :)

6. Futbol oynamak


Futbol gibi güzel bir oyunu sadece erkeklere bırakacağımızı mı sandınız? Bırakmayız! Maç sonunda yensen de yenilsen de takım olarak aynı duyguları yaşamak tarif edilemez.

7. Kalıpların dışına çıkmak


Kadınlar farklı olmaya bayılır, bu yüzden onları sahada takla atarken ya da pembe peruklarıyla poz verirken görebilirsiniz. :)

8. İstediğinde her şeyi yapabildiğini herkese göstermek!


Bir kadın bir şeyi istiyorsa önünde hiçbir şey duramaz! O isterse karar verici olur, isterse takım kaptanı olur, isterse oturduğu yerden top da sektirebilir!

Siz de diğer 2000 kadın gibi sahaya çıkıp bu tarifsiz duyguları yaşamak için Kızlar Sahada’ya katılın! Türkiye’nin ilk ve tek özel kadınlar futbol turnuvasında hem eğlenecek hem de takım ruhuyla güçleneceksiniz! Biliyoruz, siz zaten güçlüsünüz ama takım ruhuyla güçlenmek bambaşka! Ayrıntılar ve kayıt için sizi şöyle alabiliriz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.