HİNT MUTFAĞI – KUZU BİRYANİ – INDIAN LAMB BIRYANI

TAYVAN TAİPEİ’DE BİR GÜN NASIL GEÇER- SOKAKLARIN TEMİZLİĞİ GÖRÜLMEYE DEĞER

(Pekin) Çin’de Yaşamak, Minik Çinliler Türkiye tanıtımında Halay Çekiyor, Ufkum ile VLOG

ÇİNDE İNANILMAZ BİR GÜN VLOG HAYRED-ÇİN YEMEKLERİ VE GECE HAYATI

Sapyoseksüel Bir Kadından Hoşlanan Erkeklerin Atması Gereken 13 Adım

ORTAYA KARIŞIK Nisan 4, 2016
1.320

Eğer başlık size hiçbir şey ifade etmediyse hoşlandığınız kadının sapyoseksüel olmadığını umuyoruz… Şaka şaka, o kadar da yaygın bir tabir değil. O zaman açıklayalım, bir kadının erkeğin zekasına, entelektüel oluşuna, kısaca beynini çekici bulmasına sapyoseksüellik deniyor. Şu güzelim kızın yanındaki tipsize bak diye içinizden laf attığınız çiftteki güzel kadın bir sapyoseksüel olabilir mesela. Malum artık 21. yüzyıldayız ve erkeklerin hayatını kazanması ve ailesine bakması için avlanması veya odun kırması gerekmiyor. Sapyoseksüel kadınları da bunu göz önünde bulundurarak değerlendirirseniz sosyolojik açıdan çok daha mantıklı gelmeye başlayacak.

Bu kadınlar, erkeklerde yağ / kas oranından ya da omuz genişliğinden ziyade kütüphanesinden, bilgi birikiminden ve başarısından etkileniyor. Yani “smart is the new sexy” de diyebiliriz kısaca. Eğer böyle bir kadından hoşlandığınızı düşünüyorsanız, şansınızı arttıracak tüyoları bu listede açıklıyoruz.

1. Sapyoseksüelliğin ne anlama geldiğini öğrenerek ilk aşamayı atladınız

sapiosexual-jpg
Artık karşınızdaki kadının hangi kategoride olduğunu çözdünüz. Şimdi diğer aşamalara geçebiliriz.

2. İkinci aşamada dumbel’ları bırakıp elinize kitap almalısınız


Hoşlandığınız kadına kendinizi beğendirmek için fitness salonlarında kendinizi harap etmeyin. Sapyoseksüel kadınınız kütüphanenizdeki kitap sayısıyla daha çok ilgileniyor.

3. İyi yaptığınız bir hobi edinin

cooking man
Sadece mesleki başarı veya beceriye sahipseniz bu kadın sizi çekici bulmayabilir. Siz en iyisi kendinizi kanıtlayacak birkaç alan belirleyin.

4. Espri yeteneğiniz olmalı


En belirgin zeka belirtilerinden biri espri yeteneğidir. Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır geyiği boşa değil yani. Bildiğiniz komedyenleri ve birlikte oldukları kadınları hatırlayın ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

5. Hoşlandığınız kadının ufkunu açacak bilgiler verin


Sapyoseksüel kadınınızı tavlamak istiyorsanız ona bilmediği şeyler öğretin. Sadece mesleği hakkında konuşan hiçbir erkek beş dakikadan uzun bir süre çekici kalmaz.

6. Bilmediğiniz konular hakkında konuşma riskine girmeyin


Ufuk açıcı bilgiler verin demiştik ama önce bunları sizin de iyice yalayıp yutmuş olmanız gerekiyor. Eğer atıp tuttuğunuz ortaya çıkarsa o iş yaş bizden söylemesi :(

7. Boş iltifatlar etmeyin


Bu kadınlara gözlerin ne kadar güzel dudakların ne kadar kiraz gibi kötü iltifatlar etmeyin. Unutmayın ki, bu kadınlar fiziksel görünüme zaten önem vermiyor ve sizden duymak istedikleri bunlar değil.

8. Kendinize güvenin


Zekanın getirmiş olduğu özgüvene ve onun da getirmiş olduğu karizmaya hiçbir sapyoseksüel kadın dayanamaz.

9. Orijinal olun

smartman
Sıradanlık bu kadınlara son derece itici gelir. Zekanın bir başka belirtisi olan yaratıcılığınızı bu kadına gösterebilirseniz sizden etkilenecektir.

10. Sanatla ilgili olun

artists-fellowshipexperience
Hatta mümkünse sanattan iyi anlayın. Bu sanat müzik de olabilir, resim de, heykel de, önemli olan kaliteli zevkleriniz olması.

11. Okuduğunuz kitaplar yeraltı edebiyatından ibaret olmasın


Karşınızdaki kadın edebiyattan 1 anlıyorsa sizin 10 anlıyor olmanız gerekiyor. Bu sebeple okuduğunuz romanlardan sohbet açmadan önce edebi değeri olan kitaplar olduğuna dikkat edin.

12. Tek bildiğiniz spor halı saha maçı olmasın

Damian Stoy in Tetons_mini
Evet, yukarıda dumbelları bırakın demiştik ama bu spor yapmamanız veya ilgilenmemeniz gerektiği anlamına gelmiyor elbet. Yakışıklı veya kaslı olmanıza gerek yok ama sağlığa dikkat etmenin ve spor yapmanın da zekice olduğunu kabul etmek lazım.

13. Şaşırtın


Biraz klişe gibi gelebilir ama %100 çalışıyor. Ona beklemediği anlarda yeni ve ilginç deneyimler yaşatırsanız farklı ve zeki biri olduğunuzu düşünecektir.

Her şey bir yana, saydığımız özellikler sizde en azından biraz bile doğal olarak bulunmuyorsa eğreti duracaktır. O yüzden önerileri uygulamaya geçirmeden önce potansiyelinizi iyi düşünmenizi öneririz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.