HİNT MUTFAĞI – KUZU BİRYANİ – INDIAN LAMB BIRYANI

TAYVAN TAİPEİ’DE BİR GÜN NASIL GEÇER- SOKAKLARIN TEMİZLİĞİ GÖRÜLMEYE DEĞER

(Pekin) Çin’de Yaşamak, Minik Çinliler Türkiye tanıtımında Halay Çekiyor, Ufkum ile VLOG

ÇİNDE İNANILMAZ BİR GÜN VLOG HAYRED-ÇİN YEMEKLERİ VE GECE HAYATI

Uzun Yıllardır Aynı Kişiyle Sevgili Olanların Çok İyi Bildiği 15 Duygusal Durum

ORTAYA KARIŞIK Nisan 4, 2016
490

Bu listeyi lisede veya üniversitede başlayıp yıllarca süren, beraber büyümüşüz hissi uyandıran ilişkilerin kahramanları için hazırladık. Bu ilişki türünü yaşamayan anlayamaz, siz her şeyi tüketmişsiniz denir, sıkılmadınız mı bunca senedir denir, uzaktan atıldıkça atılır ilişkiniz hakkında. Ama yaşayan bilir ki, aslında dünyanın en eğlenceli ilişki türü budur.

Bu maddeleri sizi yüzde yüz tanıyan, hatta artık telepati yoluyla bile anlaşabildiğiniz sevgilinizle beraber okumanızı tavsiye diyoruz.

1. Birbirinizin ergen okul yıllarına şahit olmuşsunuzdur


Öğrencilik yıllarında beraber saçmaladığınız anılarınızı düşünüp gülersiniz. Ayrıca sevgiliniz hayatınızdaki birçok önemli olaya sizinle beraber tanık olmuştur.

2. Artık aile gibisinizdir


Evli olmasanız bile sevgiliniz sizin için en yakın aile bireyinizdir. Anne babanızın bile bilmediği yönlerinizi sevgiliniz bilir.

3. Eski fotoğraflara baktığınızda vay be diye iç geçirirsiniz

old-photo-couple
İlk tanıştığınız zamanlarda birlikte çekildiğiniz fotoğraflara bakıp ne kadar genç olduğunuzu fark edince yüzünüzde bir gülümseme belirir.

4. Sevgiliniz en yakın arkadaşınızdır


Birbirinizin her şeyini bilirsiniz. Hangi rengi sevdiğinden tutun da en çok hangi şarkıdan nefret ettiğine kadar her detayı bilirsiniz.

5. İnsanlar artık size tek kişi muamelesi yapar


Sevgilinizle her zaman birlikte anılırsınız ve sizi tek gören herkes ilk olarak onu sorar.

6. Sizin için karşı cins sadece sevgilinizi ifade eder


Birbirinizin muhtemelen ilk sevgilisi olduğunuz için ilişkinizde eski sevgili kıskançlığı diye bir şey yoktur.

7. Güven en büyük birleştiricinizdir


Yeni çiftler arasındaki güven sorunlarına sizin ilişkinizde yer yoktur. Cep telefonu karıştırmak veya sosyal medyadan an be an takip etmek gibi manyakça hareketler aklınıza bile gelmez.

8. Birbirinizden sıkılmıyor musunuz diyenlere gülesiniz gelir


Aşkın hiç bitmeyen, sadece şekil değiştiren bir duygu olduğuna beraber tanık olmuşsunuzdur. Heyecan bitmiş olsa da ilişkiniz için gerekli olan birçok güzel duygunun sizin aranızda olduğunu çok iyi bilirsiniz.

9. İlişkinize verdiğiniz emekleri düşününce gururunuz okşanır


Birbirinizin iyi ve kötü günlerinde beraber olmuşsunuzdur. “Nerde o eski aşklar”daki aşk aslında sizinkidir. Herkesin tüketmeye odaklı yaşadığı bu devirde siz ilişkinizi korumayı başarmışsınızdır.

10. Basit sebeplerden asla kavga etmezsiniz


Birbirinizi çok iyi tanıdığınız için eften püften sebeplerden kavga çıkmaz. Sevgilinizin huyunu suyunu çok iyi bildiğinizden hangi durumda nasıl davranmanız gerektiğini artık ezberlemişsinizdir.

11. Çok fazla ortak zevkiniz vardır


Beraber büyümüş olmanın bir güzelliği de budur. Zevkleriniz ve ilgi alanlarınız birlikte şekillenmiş olduğu için beraber vakit geçirmekten ve konuşmaktan hiç sıkılmazsınız.

12. Kaç yıldır evlisiniz sorusunun cevabı x yıl ama… ile devam eder


8 yıllık sevgililiğin ardından evlendiğiniz için bu soruyu 1 yıldır evliyiz gibi kısa bir cevapla bitirmezsiniz.

13. Saçma sapan stratejilere sizin ilişkinizde yer yoktur


Yeni çiftlerin yaptığı gibi birbirinizin hareketlerinden değişik mesajlar çıkartmak yerine, bir sorun hissettiğinizde direkt soracak rahatlığa sahipsinizdir.

14. Ortak olmayan arkadaşınız kalmamıştır


Artık birbirinizin hayatında tanımadığınız kimse kalmamıştır. Bazen en yakın arkadaşlarınızın başlangıçta hanginizin arkadaşı olduğunu bile unutabilirsiniz. Yeni başlayan ilişkilerdeki “acaba arkadaşlarım da onu sevecek mi?” endişesi sizin için çok uzaktadır.

15. Yıllar geçtikçe aynada sevgilinize bakıyormuş gibi hissedersiniz


Bilimsel bir gerçeklik olarak, uzun yıllar birlikte olduğunuz sevgilinizle fiziksel görünümünüz de benzemeye başlar. Sevgilinizle mimiklerinizin, yüz ifadelerinizin bile artık birbirine benzemeye başladığını etraftan da sıkça duymaya başlarsınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.