HİNT MUTFAĞI – KUZU BİRYANİ – INDIAN LAMB BIRYANI

TAYVAN TAİPEİ’DE BİR GÜN NASIL GEÇER- SOKAKLARIN TEMİZLİĞİ GÖRÜLMEYE DEĞER

(Pekin) Çin’de Yaşamak, Minik Çinliler Türkiye tanıtımında Halay Çekiyor, Ufkum ile VLOG

ÇİNDE İNANILMAZ BİR GÜN VLOG HAYRED-ÇİN YEMEKLERİ VE GECE HAYATI

Evlerden Irak 45 Alkollü Ortam İnsanı

ORTAYA KARIŞIK Nisan 5, 2016
736

Not: Sayfadaki gif sayısının fazla olmasından mütevellit internet bağlantısı yavaş olanların birkaç saniye beklemelerini öneririz.

Alkol şişede durduğu gibi dursaydı eğer belki de çok sıkıcı olurdu dünya. İçmek bir kültürdür, içki bir kültürdür ancak içip içip sapıtmak milletin canına malına kastetmek affedilecek iş değildir. Ancak kimileri de vardır ki içip içip kendi kendilerine zarar verirler. Zararı bana kime deme vatandaş, seni böyle görmek bizi üzer. Bu listeye bakıp ibret almanızı kamu yararına tavsiye ederiz.

Öpüjem Kamil

74493-bill-murray-stoned-high-drunk-81GR
Bu abiye dikkat. Promil duvarından atladıktan sonra karşısına çıkan ilk düzlükte tuttuğunu öpme dürtüsü vardır. Yıllardır içinde biriktirdiği şefkat bombardımanını size zerk etmek isteyecektir.

Şu kadarjık Orçun

3060594063_1_5_cttzh3v4
Kafası trilyondur Orçun’un ama ne kadar içtin diye sor cevap fikstir; “Şu kadarjık ijtim be abijim…”

Dağıtırım layn Bahadır

Angry-Drunk-Reaction-Gif
Bahadır gibilerinin içinde sürekli bastırdığı bir babağiyit bir cengaver vardır. Ancak ev kedisi gibi bir hayat yaşadıkları için ancak içtiklerinde bu yönleri açığa çıkar, o içince etrafında bulunmamak gerekir.

Dokuz Sekizlik Atakan

b59462e45bbc5078f1e1db4f9fe6ba72
Atakan sosyal hayatında bir ağır abi olarak bilinir ama iki duble içince “oturmaya mı geldin amcaoğlu” diyerek kaldırıverir kolları.

Kafam şişti Melahat

blairblabGIF
Gürültüye tahammülü yoktur Melahat’ın. İçince iyice bam teli gerilir. İki lakırdı etsen “ne çene varmış arkadaş sende” der bir de yüzüne vurur. Eve gidip uyuması herkesin hayrınadır.

O kız buraya gelejek abijim Özgür

drunk_dialing_my_ex-32015
Özgür bizim çocuktur, alkol komasına da girse kendisini terk eden sevgilisine telefonla ulaşma eğiliminden vazgeçmez. Bir nevi zombidir.

Dağıtan hatun Şukufe

drunk_uncle_gif_by_lucky43539-d4v99m6
Şukufe içtikten sonra dansetmekten kendini alamayan ancak seksepalitesi 250 gram kıymadan öteye gitmeyen bir leşlik abidesidir. Ayılınca muhtemelen sevgilisi tarafından terk edilmiş ve yakın çevresinin sevgili adayları arasından üstü tipexle silinerek çıkartılmış olacaktır.

Yok mu beni seven Jale

drunk-girl-fail-gif-12
Jale’nin içinde gizli tuttuğu bir sapık vardır. İlgi ve sevgi ihtiyaçları içtikçe kabarıp sapıklığıyla bir araya gelir ve sonuç felaket olur. Allah’tan güzel kızdır da, ortamdaki bir delikanlı tarafından insanlık namına yatağa atılır, pardon yani yatağına yatırılır.

Rezil-i rüsva Melis

drunk-girl-gets-a-taste-of-toilet
Melis aslen edepli bir aile kızıdır, alkolle de arası pek yoktur bu sebeple midesi de kaldırmaz alkolu. Her içkili gecesi helada sonuçlanır. Kusma konusunda bir üstattır. Bu yüzden tığ gibidir de hep zalımın kızı.

Ortam kızı Kübra

Falling-Drunk-GIF
Kübra gibiler ortamda içer içer bi zıkkım olmaz ne kusar ne sapıtır. Ama mekan çıkışında artık takati kalmamıştır, daha dışarı çıkar çıkmaz salar kendini. İçeride saatlerce muhafaza ettiği o “vay be kıza bak” imajını iki saniyede yerle yeksan eder.

Bekledim de gelmedin Pervin

funny-drunk-girl
Pervin öyle gidip alemlere akmaz. Efendi gibi evde sevdiceğiyle içmek ister. Genelde de sevdiceğinin eve geç geleceği akşamları seçer kendine, masayı kurar eder hazırlanır. Adam gelene kadar da kafayı bulur, sonuç rezalet olur hep.

Çaktırmayan adam İlker

funny-drunk-man-dancing-girls-falling-animated-gif
İlker gibiler içinde darmaduman olsalar da hacı yatmaz gibidirler yıkılmazlar. Yıkılsalar da kalkmasını bilirler. Kalkınca da “çaktırmaaa” modunda dağıtmaya devam ederler.

Dans mucidi Taner

funny-gif-guy-drunk-dancing-falling
Taner gibiler içince saçma sapan hareketler sergilemeye başlarlar. Öyle süpersonik hal ve hareketler sunarlar ki akım olur, furya olur, yeni bir tür dans olur bunlar.

Ölen adam Numan

funny-gifs-drunk-russians-dancing-on-roof
İçince deli cesareti kabaran arkadaşlardandır Numan, tehlikeyle dans eder tabiri yerindeyse. Gecenin sonunda ailesine “gelin leşinizi toplayın” gibi bir telefon açılması gerekebilir. Toprağı falan bol olsun ayık halinde iyi adamdır Numan gibiler.

Keş”ke” olmasaydın Üzeyir

g222iphy
Keş arkadaşlarımız genelde başa beladır. İçki, alkol, illegal her türlü madde ne ararsan aynı anda kullanır bunlar. Bir de kafaları ilginçtir sarhoş gibi de olmazlar her ne kadar kafalarının içinde Fadime’nin düğünü patlak verse de.

Fondip Osman

g4345iphy
Osman gibilerle ne içkinin bir tadı olur ne de içmenin. Aç gibi içkiyi buldu mu dikerler kafaya, ulan insan yudum yudum muhabbetle birlikte içer şunu değil mi? Yok anasını satıyım dikerler kafaya hemen.

Dans edelim mi Ersun

gi43534phy
Ersun’a alkolü damlalıkla versen de farketmez. Bünyeye alkol girdi mi hemen bir hatun bulup dans etmek üzere yanaşır tanımadığı insanlara. Sonucu da genelde yanağına aşk edilen bir tokat olur.

Çarşafa dolanan kız Derya

gip4444hy
Derya’nın da alkolle pek arası yoktur, azıcık içse uzuvlarına hakimiyetini yitirir. Artık iki eliyle bir kurma kolunu çeviremez noktaya gelir. En iyisi kendisinden uzak durmaktır.

Hatırlamayan kız Serap

giphy
Serap gibiler içince dibe vururlar her türlü rezaletin içine dalar çıkarlar, sabah olunca da ayılabilirlerse eğer dinlediğinde “aaa öyle mi hiç hatırlamıyorum” der. Bu tip arkadaşları videoya almakta fayda vardır, ibret olsun diye.

Benimki daha bitmedi Gamze

giptrthy
Hem beleşçidir bu hem de ortama doymaz. Siz muhabbete dalarsınız o kaşla göz arası sürekli kadehini doldurur. Koca geceyi tek kadehle bitirir bir de size hızlı içiyorsunuz der, siz de o gece 10 kadeh alır ama hiç kafa olmadım diye sevinirsiniz. 1 kadehle sarhoş oldu diye Gamze’yi hor görürsünüz. Bir de üstüne “eh hadi kalkalım” girişimlerinize “benimki daha bitmedi ama” diye yanıt verir size sabahın 4’ünü gördürür. Olaya uyandıralım sizi, ayık olun ayık hatun işi biliyor.

Benden daha geçmedi Perran

glenn-close-drunk
Perran abla eskilerin hızlılarındandır ama yaş geçmiş, çeşmesi kurumuş, işi bitmiştir. Alkol artık yaşlı bünyesine fazla gelmektedir. Fakat o bunu kabul etmek istemez içer içer oturduğu yerde dağıtır. Kocası Hilmi amca da kıs kıs güler bu haline.

Şuna da içirelim Fuat

go_home_kitty_you_re_drunk_540
Fuat hep bir bilimadamı olmak istemiş, ömrü labaratuarlarda deneylerle geçsin diye ummuş bir garip insan evladıdır. İçince artık etrafında ne varsa üstünde alkol testi yapmak ister, kuş kedi köpek balık… Her şeyi alkolle imtihan etmek ister. Budha bir gün belasını verecektir.

Dalgıç Banu

How-i-feel-drunk-at-a-party-gif
Banu içince astral seyahate geçen bir hatundur. Gözlerini bir noktaya diker dalar gider artık kafasında filler mi tepişiyordur, gözünün önünde aygırlar mı çitişiyordur varın siz hayal edin…

Çılgın atan adam Utku

Luke-Drunk
Utku’ya naber ne yapıyorsun de, sana anlatsın işte o saatten sonra altyazı geçerse anlarsın ne derse. Anlatır durur. Allah sabır vesin.

Yürek yemiş adam Şakir

mr-lahey-is-a-fucking-drunk-o
“Ben sarhoj değilim, bu kafayla burdan Kars’a giderim” der ama direksiyon başında sızar kalır Şakir genelde. Kendi başını yemesi ve masumların canını almaması tek dileğimizdir.

Bu gece deprem var Burak

post-24707-justin-bieber-drunk-dancing-gi-AdXo
Burak genç kızların gözdesidir, içince davetkar bir havaya bürünür, cazibesine kapılıp gidersiniz ancak yatakta kusar eder sonra da sızar bu. Uyandığında gusül abdesti aldırtın buna bişeyciği kalmaz.

Bize ne içirdiniz Buğra ve kankileri

tumblr_m251z3PmtP1qkv09ko1_400
Garibim Buğra ve kankilerinin içki kültürü yoktur. Egzotik bişeyler içirirseniz gecenin sonunu nerede nasıl getirecekleri belli olmaz. Sonra da sorarlar saf saf bize ne içirdiniz siz öyle abi diye…

Zalım arkadaş kurbanı Hasan

Uyuya-kalan-sarhoş-arkadaşı-mancınıkla-fırlatmak
Hasan gibiler yanlış arkadaş seçer sonra da o insanların yanında çekinmeden sızarlar. Başlarına gelecek her şeye müstahaktırlar.

Ayık adam Toktamış abi

VyyGqHL
Toktamış abi sünger gibi adamdır, bir yalak dolusu alkolü içir gene de manalı manalı bakar etrafına. Kalkıp oynamaz, istifini bozmaz. Genç kızlara takıntılıdır derin derin süzer “Şunu bana bir verseler var ya…” şeklinde başlayan cümlelerinin sonunda gelen arzu ve istekleri “çoluğundan çocuğundan utan be abi” dedirtecek türdendir.

Yat yat ben geldim Cemil

wallace-drunk-o
Cemil’in alkol dışında bir hayatı yoktur, eve geç gelir gelir gelmez de yatar kendisini bekleyen beklemeyen hiç bir ev ahalisi umrunda değildir. Onun için ev otel gibidir. Gelir sızar uyur kalkar gider gene içer.

Götür beni Pelin

when-youre-drunk-and-trying-to-flirt
Pelin’in gözleriyle vermek istediği mesaj nettir, ayılınca da yok ben aslında çok utangacımdır der. Hadi ordan!

İstediğin bu mu Ceren

ye00s
Ceren psikopattır. İçer dağıtır, beni bir otele götür der, götürürsün. Yolda ayılır bu manyak otelin koridorunda kadınlık gururu kabarır birden. “Sex objesimiyim lan ben” der efelenir sana üstüne gelir, sapıtır, dağıtır. Ardına bakmadan kaçılası bir mahluğa dönüşür.

Haydi şimdi Didem

1
Didem mutasıp bir aile kızıyken birden alkolün etkisiyle “hadi deli oğlan hadi belime dolan” diye üstünüze gelebilir. O an sakin olup kendisini ayıltmak gelecek nesillerin yararına olacaktır.
Kimisi vardır içinden şehirler geçer, ne translara girer de beton olur kalır. Nejat bu tip adamlardandır. Donar kalır çünkü sosyal statüsünün dağılması imajına kalıcı hasarlar verecektir. Zamanı durdurur da Nejat, akar kendi içine içine…

Fatih’ten kalan yarım şarabı da içen adam Muammer

79930-anderson-cooper-drinking-gif-f-1e83
Kenan Komutan eşrafından olan Muammer, arkada yarım bırakılmış şişe koymaz. Gecenin tüm zaiyatını üstlenir. En pis kafa ondadır, zalımlaşabilir uzak durmakta fayda vardır.

Ben adam olmam Muhsin

D1H2nV1
Muhsin aslında içkiye tövbelidir ama işte yer ortam bir türlü onu alkolden sıyrılmasına imkan vermez. İçer içer güler kendi haline, tövbekar olmuştur kayışı koparmıştır.

Tuvalette ayılan adam Kutay

funny-gifs-stupid-people
Bazı adamlar vardır Kutay gibi, tuvalete gidince bir zengarden havası teneffüs etmişcesine Nirvana tecrübesi yaşarlar. Bir anda nerde olduğunu ne yaptığını sorgulamaya başlar, odaklanmak için ellerini şakağına götürür ve “paralar suyunu çekmeden eve gidelim abi” cümlesini tekrar eder.

Böhöhöhöyt Serdar

gif17
Kimisi de Serdar gibi konuştuğu dile hakimiyetini yitirir. Zaten paso gülmekte olduğundan ne dediğinin de bir manası yoktur. En son mekandan ayrılırken bindiği takside şöför “nereye” diye sorduğunda verdiği “böhöhöhöyt!” yanıtı zurnanın zırt dediği yerde olduğunu gösterir.

Zalım koca İbrahim abi

jack-nicholson-gif-5
İçip içip “ulan eve gidip karıyı mı dövsem?” diye düşünür durur İbrahim abi. Sızana kadar içmesi hem karısının hem de toplum sağlığı yararınadır. Hatta içip içip bir gün hakkın rahmetine en büyük duamızdır.

Ölmüşlerin ruhuna rahmet Sabri abi

post-28577-Walter-White-drinking-dimple-p-8OXi
Ayık kafayla adlarını bile hatırlamadığı zilyon tane hakkın rahmetine kavuşmuş eş dost akrabası vardır bunun gibilerin. İçince adlarını zikredip, ah ne iyi adamdı falan diye kederle onları anmaya başlayan Sabri abi, sanki bir nekromonikondur anasını satayım. Ölüler kitabı vardır bunun. Karabüyü falan yapabilir ilişmemek lazım.

Anlat anlat Yasin abi

the-devil-s-advocate_416516
Keyif adamıdır Yasin abi, hiç konuşmaz hep hunharca güler. Sen konuştukça da “ee anlat anlat” der. Mal gibi bütün gece seni konuşturur güler eğlenir afedersin sonra da secret(!) olur gider daha 12 olmadan, dilini damağını kuruttuğunla kalırsın. Enerjisini emer adamın dümbük.

Kobra Recep

tumblr_inline_mgp2mwkeh41qcv0ae1
Recep ve türevleri alkol alınca damarlarında dolaşan bütün kan, bunların direk apış arasına nüfuz eder. Bütün metabolizmaları durur, içince yek vücut tek pare bir cinsel organ olurlar. Overdose alkol alıp, Muratgil’in damından atlamayı başarmış bir hatun denk getirebilirlerse geceyi 1-0’lık skorla kapatıp, diğer maçlardan gelecek gol haberlerini beklemeye koyulurlar.

Hatıralar geçidiyle Faysal abimiz

tumblr_inline_mpok8rL9Ak1qz4rgp
Alkol ile bünyesi kavuştuğunda bir zaman tüneli açılır Faysal abinin zihninde. “Geçenlerde Adnan abinin lokaldeyiz…” den girer, “Seneeeee 1975 soğuk bir kış günüydü…”ydüden çıkar. Artık ne kadarına mukavemet gösterebilirseniz o kadar sınırları zorlar Faysal abi.

Ay bana bişeyler oluyor Aydın

tumblr_m0969gYZWc1ro07b4o1_500
Aydın alkole çok alışkın bir çocuk değildir. Kokusuyla bile başı dönerken gaza gelir bu içer aç gibi. Sonra da o duvar senin bu duvar benim kafasını vura vura gecenin finaline yaklaşır.

Tok karna içen kız Dilara

vomi
Dilara’nın validesi anaç bir hatundur kızı gece gezmelere gitmeden önce gözü arkada kalmasın diye aç karnını doyurmak ister. Akşam yemeğinde iteler buna dolmaları köfteleri, sonra Dilara gecenin finalinde ahanda böyle üstümüze başımıza bapstırır otopsi raporunu. Dilara gibiler kendini gözlerinden belli ederler. Gördüğünüz yerde kaçmanız üstünüz ve başınız için çok faydalı olacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.