HİNT MUTFAĞI – KUZU BİRYANİ – INDIAN LAMB BIRYANI

TAYVAN TAİPEİ’DE BİR GÜN NASIL GEÇER- SOKAKLARIN TEMİZLİĞİ GÖRÜLMEYE DEĞER

(Pekin) Çin’de Yaşamak, Minik Çinliler Türkiye tanıtımında Halay Çekiyor, Ufkum ile VLOG

ÇİNDE İNANILMAZ BİR GÜN VLOG HAYRED-ÇİN YEMEKLERİ VE GECE HAYATI

Gece Kuşağı: En Yaratıcı 8 Hadım Etme Sahnesi

ORTAYA KARIŞIK Nisan 5, 2016
8.240

Osmanlı’da hadım edilenler üçe ayrılırdı. Sadece penisi kesilenlere sandali, sadece testisi kesilene tilbiye ve son olarak hem penisi hem de testisi kesilenlere castra denirdi. Biz örneğin böyle bir gruplama yapmadık, listemizde kazayla veya mağdur olarak, duygusal ve fiziksel işlevin ve düşünce kaynağının yok olduğu birçok hadım sahnesini ve filmleri bulabilirsiniz.

Editör notu: Okumayın, izlemeyin, etmeyin. Bunu yazan arkadaş 3 gündür uyumuyor.

Hostel: Part II-2007


Eli Roth’un işkence pornosu şöleninin ikinci filminde kurban kendini öldürmek üzere olan adamın penisini koparıp köpeklere yemeleri için verir. (Bknz: Bugün de karnımız doydu, çok şükür)

I Spit on Your Grave-1978


İstismar sahneleri yoğunlukta olan “I Spit on Your Grave”, Cannibal gibi çekildiği dönemde tepkilere yol açmış filmlerden birisi. Jennifes, kendisine tecavüz eden adamlardan sadece bir tanesine mastürbasyon yaparken, intikamını alır ve hadım eder.

Cannibal Holocaust-1980 / Cannibal Ferox-1981

hadim-etme-sahneleri-cannibal-holacaust-
İtalyan korku macera filmi Cannibal Holocaust dönemin en sağlam filmlerinden. Film boyunca çekime gelen dört kişilik genç ekibin sonunda yakayı yamyamlara vermesi sonucu, gençlerden birisi hadım edilir. Amazon yağmur ormanlarında çekilen film, oldukça olay yaratmış, yönetmeni Deodato filmin müstehçen olmasından dolayı tutuklanmıştır. Hatta olaylar bununla da kalmamış filmdeki oyuncuların sahiden öldürüldüğü iddiaları bile ortaya atılmıştır.

The Last House on the Left-1972

hadim-edilme-sahneleri-the-last-house-on-the-left-1972
Yayınlandığı dönemde istismar sahneleriyle oldukça ses getiren bir film olmasının yanı sıra sapık bir çete tarafından öldürülen kızların, ailelerinin nasıl intikam aldığını anlatan bir filmdir. Kızların ve çeteye uygulanan şiddet, yenilir yutulur cinsten değildir. Kızlarının katillerinin birinin oral seks yaparken, yaptığı şaşırtıcı hareketi(hadım etme sahnesi) uzun süre hafızalardan silinmeyen görüntüler arasında.

On the Doll-2007

hadim-etme-sahneleri-on-the-doll-2007
hadim-etme-sahneleri-on-the-doll-2
Brittany Snow başrolde oynadığı bu filmde alışılagelmemiş ilginç bir hadım etme yöntemi uyguluyorlar ve iple hadım ediyorlar.

Teeth-2007

hadim-etme-sahneleri-teeth
Bir lise öğrencisinin cinselliği keşfetme ateşiyle yandığı duygularla, partneri için hiçbirimizin başımıza gelmesini istemediğimiz bir şey yapıyor ve hadım ediyor.

Ilsa She Wolf of the SS-1975

hadim-edilme-sahneleri-Ilsa-She-Wolf-of-the-SS
hadim-edilme-sahneleri-Ilsa-She-Wolf-of-the-SS-2
1974 yapımı softporn, fetiş konulu Ilsa SWOSS zamanın ötesine geçmiş kült filmlerden birisi olmasının yanı sıra, başrolde Dyanne Thorne yer almaktadır. Mahkumlar üzerinde tıbbi deneylerin anlatıldığı feminist Nazi subay İlsa’nın maceralarının anlatıldığı bir film. Gönül isterdi ki bu sahneyi burada paylaşalım, fakat şu anlık fotoğrafla yetiniyoruz.

Night of the Demons-1988

hadim-edilme-sahneleri-Night-of-the-demons
Bahtı kara kahramanımız, motorsikletiyle çıktığı yolculuğuna, çişinin gelmesi nedeniyle ara verir ve fermuara dalgayı kaptırır.

İyi geceler, renkli rüyalar :(

Kaynak: İyi Kötü Film

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.