HİNT MUTFAĞI – KUZU BİRYANİ – INDIAN LAMB BIRYANI

TAYVAN TAİPEİ’DE BİR GÜN NASIL GEÇER- SOKAKLARIN TEMİZLİĞİ GÖRÜLMEYE DEĞER

(Pekin) Çin’de Yaşamak, Minik Çinliler Türkiye tanıtımında Halay Çekiyor, Ufkum ile VLOG

ÇİNDE İNANILMAZ BİR GÜN VLOG HAYRED-ÇİN YEMEKLERİ VE GECE HAYATI

O Çok Sevdiğimiz Öğretmenimizi Anmak İçin Büyük Fırsat: Fark Yaratan Öğretmen Projesi

ORTAYA KARIŞIK Nisan 5, 2016
454

Öğretmen Akademisi Vakfı, eğitimcilere destek sağlamak amacıyla 2008’de kurulan ve ülkemizde bu alana odaklanmış ilk ve en etkin sivil toplum kuruluşu. Ve 7 yılda Türkiye’nin tüm illerinde 120 binden fazla eğitimcinin kişisel ve mesleki gelişimini sürdürebilmesi için destek verdi. Vakıf, tasarladığı ve devlet okullarında ücretsiz olarak yaygınlaştırdığı çeşitli eğitim projeleriyle, ülkemizde düşünen ve sorgulayan bir eğitim modelinin uygulanmasına katkı sağlamayı hedefliyor. Hatta bir bakmak istiyoruz biz bunlara derseniz, başarıyla tamamlanmış projeler ve detayları için buraya bakabilirsiniz.

Dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz ve tam da şu ara devam etmekte olan bir başka ÖRAV projesinden bahsedeceğiz şimdi sizlere. 5 Kasım -24 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan projenin detayları ise şu şekilde:

“Fark Yaratan Öğretmen” isimli proje 6 Kasım-24 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek

1.fark.yaratançogretmen
Hepimizin; hayatında özel bir yeri olan, gelişimimizde olumlu etkisini hissettiğimiz, hayatımız boyunca sevgi, saygı ve minnettarlıkla hatırlayacağımız kıymetli bir öğretmeni vardır. Bu proje tam da bunun için oluşturulmuş.

Arda Türkmen, Haldun Dormen, Sinan Güler gibi birçok ünlü isim de projeye destek veriyor

unnamed

Projeye katılmak isteyen kullanıcılar, hayatlarında olumlu bir iz bırakmış ve çok değer verdiği öğretmenleriyle ilgili anılarını yazı, video ya da fotoğrafla sosyal medya kanallarından paylaşacaklar

Bunu yaparak hem anılarımızı tazelemiş hem de kıymetli öğretmenlerimizi herkese anlatarak onları onurlandırmış olacağız. Projeye katılmak için, paylaşmak istediğiniz anınızı, Fark Yaratan Öğretmen web sitesi, ÖRAV facebook sayfası ya da kendi sosyal medya hesaplarınızdan #farkyaratanöğretmen etiketi ile yayınlamanız yeterli!

Ve katılımcılar arasından bir kişi, Öğretmenler Günü için düzenlenecek buluşmaya davet edilerek sürpriz bir hediyenin sahibi olacak

ve.katilimcilar.arasindan

Paylaşılanların hem gelecekte öğretmenlik mesleğini tercih edecek yeni nesillere kılavuzluk etmesi hem de hayatımızı şekillendiren bu değerli öğretmenlerimizin tanınmasına yardımcı olması hedefleniyor

paylasilanç.anilar

Siz de öğretmenlerimize destek olmak amacıyla ÖRAV’a bağış yapmak istiyorsanız buraya,
Fark Yaratan Öğretmen projesiyle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için buraya; “Yok ben hemen hikayemi paylaşmak istiyorum.” diyorsanız da şuraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.