HİNT MUTFAĞI – KUZU BİRYANİ – INDIAN LAMB BIRYANI

TAYVAN TAİPEİ’DE BİR GÜN NASIL GEÇER- SOKAKLARIN TEMİZLİĞİ GÖRÜLMEYE DEĞER

(Pekin) Çin’de Yaşamak, Minik Çinliler Türkiye tanıtımında Halay Çekiyor, Ufkum ile VLOG

ÇİNDE İNANILMAZ BİR GÜN VLOG HAYRED-ÇİN YEMEKLERİ VE GECE HAYATI

Yeni Yıl Gecelerinize Şehvet Katacak 10 Ateşlice Film

ORTAYA KARIŞIK Nisan 5, 2016
1.106

Eğer yeni yılın ilk hafta sonu gecelerini (bu Cuma olur, Cumartesi olur Pazar olur) zaten hava çok soğuk diyerek kız/erkek arkadaşınızla beraber evinizde film izleyerek, sakin bir şekilde geçirmek istiyorsanız bu liste işinizi fazlasıyla görecektir.

Huzurlarınızda bir miktar yeni yıl temalı bolca şehvetli filmler listesi. Buyurun efendim. :)

1. Soygun (Reindeer Games) (2000)

reindeer games
Hapisten yeni çıkan Rudy Duncan (Ben Affleck), hapiste mektup arkadaşlığı yoluyla tanıştığı güzeller güzeli Ashley (Charlize Theron) ile kendine yeni bir yaşam kurmaya karar verir. Fakat bu mutluluk, Ashley’in çılgın kardeşi Gabriel (Gary Sinise) ve onun tehlikeli arkadaşlarının Rudy’nin geçmişte çalıştığı kumarhaneyi soyma planlarıyla bölünür.

Şehvetli yanı nedir?: Ben Affleck ile Charlize Theron‘un birlikte olduğu sahne. Yeterli mi? Kesinlikle!
Ebeveynlerle izlenebilir mi?: Muhtemelen, izlenir izlenir.

2. Zor Ölüm (Die Hard) (1998)

die hard bruce willis
Bruce Willis, Noel tatilini ayrı olduğu karısıyla geçirmek üzere Los Angeles’a gelen New York şehri polisi, dedektif John McClane’i oynuyor. McClane, karısının ofis partisinin başlamasını beklerken teröristler binanın kontrolünü ele geçiriyor.

Şehvetli yanı nedir?: Bruce Willis’in tek bir silahı vardır ve tek kişilik bir savaş başlatmıştır. Kendisinin kaslı, terli ve vahşi hali filme şehvet katmakta. (Erkek arkadaşınız yanınızda ise filmi izleyip ‘off Bruce’un kaslara bak ya, nasıl da seksi!’ dememeniz salık verilir, aksi takdirde olacaklardan ListeList ekibi sorumlu değildir)
Ebeveynlerle izlenir mi?: Bittabi izlenir, rahat rahat izleyin.

3. Batman Dönüyor (Batman Returns) (1992)

batman returns lust
İlk filmde karanlığın dozunu arttıran Tim Burton, baştan sona kötücül ve gerilim dolu bir film çıkardı ortaya. Bu kez Batman’ın karşısında Kedi Kadın ve Penguen var.

Şehvetli yanı nedir?: Michelle Pfeiffer ve Michael Keaton size seksi bir deri fetişi sunuyor!American Horror Story yokken Batman ve Kedi Kadın vardı!
 (bkz.American Horror Story 1.Sezon)
Ebeveynlerle izlenir mi?: Yüksek ihtimalle bu film ebeveynlerinizin gençlik dönemine denk geleceğinden, filmi izlediğinizi görünce nostalji yaşayacak ve size duygu dolu gözlerle bakacaklardır.

4. Aşk Her Yerde (Love Actually) (2003)

love actually dance
Yılbaşı arifesinde, Londra’da geçen ve on ayrı aşk hikayesini konu alan film; farklı karakterlere sahip kahramanlarımızın başından geçen aşk maceralarını ve onların yaşama bakışlarını anlatıyor. Farklı hikayelerdeki karakterlerin, bir şekilde birbirleriyle de bağlantılı olmaları, konuyu daha ilginç hale getiriyor.

Şehvetli yanı nedir?: Rodrigo Santoro diyorum, başka bir şey demeye gerek var mı, a dostlar?
Ebeveynlerle izlenir mi?: Ben izlemeyin derim, ha ailenizi bu tip şeylere alıştırdıysanız bilemiyoruz tabii.5. Kötü Kızlar (Mean Girls) (2004)

mean girls
Zoolog olan ailesi tarafından Afrika’da büyütülen, okula gitmeyen, sadece evde özel eğitim alan Cady; ‘sadece güçlü olan hayatta kalır‘ ilkesini yaşayarak öğrenmiştir. Ancak 15 yaşına gelip liseye başladığında, orman kanunlarının yepyeni bir boyut kazandığını farkeder. Okulun en popüler kızının eski sevgilisine aşık olunca, işler Cady için epey karışacaktır.

Şehvetli yanı nedir?: Aaron Samuels’in film boyunca saçını saçma sapan bir şekilde arkaya yatırması.
Ebeveynlerle izlenir mi?: Eğer rahat ve geniş bir anneye sahipseniz izlemeye çalışabilirsiniz. Aksi takdirde olmaz, olmaz efendim!

6. Go (1999)

go noel bere
Bir uyuşturucu dağıtımından sonra, aniden gelişen olayların hikayesini üç farklı perspektiften anlatan eğlenceli bir macera komedi filmi.

Şehvetli yanı nedir?: Timothy Olyphant’ın içinde bulunduğu ‘ilginçimsi’ sevişme sahneleri.
Ebeveynlerle izlenir mi?: ‘Sende uyuşturucu kullanıyor musun?‘, ‘Bak uyuşturucu kullananlara neler oluyor..‘ gibi cümleleri duymaya kendinizi hazırlarsanız, bittabi izleyebilirsiniz.

7. Yeni Yıl Soygunu (Bad Santa) (2003)

bad santa
Willie ve Marcus, yılbaşı tatilinde Noel Baba kılığına girerek bir alışveriş merkezinde soygun yapmayı planlar. Sempatik görünümleriyle insanları kolayca etkileyebilen ikilinin tüm planları, karşılarına çıkan 8 yaşındaki bir çocuk yüzünden altüst olur.

Şehvetli yanı nedir?: Billy Bob Thornton‘ın Lauren Graham ile beraber arabada yaşadığı kalitesiz sevişme sahnesi tarih kitaplarına geçebilecek derecededir. İzlemeyen anlayamaz.
Ebeveynlerle izlenir mi?: Dalga geçiyorsun, di mi?

8. Şahane Hayat (It’s A Wonderful Life) (1946)

it's a wonderful life
İflasın eşiğine gelen George Bailey (James Stewart), bir Noel gecesinde kendini nehre atarak intihar etmek üzeredir. Sonrasında olaylar gelişir.

..

Şehvetli yanı nedir?: Hayatınızda görebileceğiniz en şehvetli bakışları bu filmde görebilirsiniz. Şehvetli bir bakış ve üzerine olmazsa olmaz bir öpüşme sahnesi.
Ebeveynlerle izlenir mi?: Bu filmi izletmeden önce onlara ‘Grinin Elli Tonu‘ filmini izletirseniz, yüksek ihtimalle bu filme şükredeceklerdir. Denendi, onaylandı. %100 çalışıyor.

9. Kiss Kiss Bang Bang (2005)

kiss kiss bang bang
İlk olarak Cannes’da, yarışma dışı bölümde izleyicilerle buluşan ve izleyenleri kahkahaya boğan “Kiss Kiss Bang Bang”, ufak hırsızlıklarla geçinen Harry’nin kendini bir cinayet soruşturmasının ortasında buluvermesi çevresinde gelişiyor.

Şehvetli yanı nedir?: Michelle Monaghan‘ın ‘Noel Anne’ kıyafeti içindeki seksi sahneleri.
Ebeveynlerle izlenir mi?: ‘Oğlum kapat gözünü, ayıp ayıp, ne biçim film bu?

10. Gremlinler (Gremlins) (1984)

gremlins
Bu minik ‘yaratıkımsı’ canavarlar bir gece şehrin üstüne çöker ve modern tabirle şehri ‘trollemeye’ başlar. Kült bir filmdir, izlemeden geçmeyelim.

Şehvetli yanı nedir?: Korku filmleri her zaman kanlı ve vahşi sahneleri ile partnerinizle aranızda sıcak bir bağ kurmanıza yardımcı olur. Hele bir de bu korkunç karakterler minicik canavarlarsa, vücudunuzda değişik reaksiyonlar yaratabilir. Bana güvenin.
Ebeveynlerle izlenir mi?: Mideleri kaldırırsa izlesinler tabii efenim.

Bonus: Amerikan Pastası (American Pie) (1999)

amerikan pastasi
Bu filmi unutacağımızı mı sandınız? Tabii ki hayır! Hangimiz lise yıllarında bu filmi arkadaşlardan duymadık ki, nasıl unutalım? Gelelim konusuna; kızlara nasıl yaklaşacaklarını bilmeyen 4 delikanlı, bu konularda daha tecrübeli dört genç kız ve bir pasta. Yayınlandığı yılın en komik filmlerinden biri olan ‘Amerikan Pastası’, aynı zamanda pastayı seks aracı olarak kullanan ilk film. Filme ABD sinemalarında, 17 yaş sınırı getirilmişti.

Şehvetli yanı nedir?: Başından sonuna kadar film sadece şehvet içeriyor zaten, dostlar.
Ebeveynlerle izlenir mi?: Aman diyorum! Aman diyorum sadece! Yanlışlıkla bile olmasın!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.