HİNT MUTFAĞI – KUZU BİRYANİ – INDIAN LAMB BIRYANI

TAYVAN TAİPEİ’DE BİR GÜN NASIL GEÇER- SOKAKLARIN TEMİZLİĞİ GÖRÜLMEYE DEĞER

(Pekin) Çin’de Yaşamak, Minik Çinliler Türkiye tanıtımında Halay Çekiyor, Ufkum ile VLOG

ÇİNDE İNANILMAZ BİR GÜN VLOG HAYRED-ÇİN YEMEKLERİ VE GECE HAYATI

Gençlik İksirinin Formülünü Bulmuş 9 Sanatçı

ORTAYA KARIŞIK Nisan 6, 2016
562

Avaz olarak bu hafta biz çocukken güzel olan, biz gençken hala güzel olan, biz yaşlanmaya doğru koşarken hala güzel kalan sanatçıların performanslarını bir kenara bırakıp nasıl böyle kalabildiklerini düşündük. Fakat bir sonuca varamadık. Biz de elimizden geleni yapıp, yaşlanmanın nasıl bir şey olduğunu unutmuş ünlü isimleri Listelist’ledik.

Pharrell

Pharrell’in 42 yaşında olduğunu biliyor muydunuz ? Yakın zamanlarda kendisini bolca anmamıza sebep olan hitlerine bakarsak, yılların Pharrell’e çok şey kattığını söyleyebiliriz.

Jack White


Kendisini daha çok The White Stripes grubuyla hatırlatdığımız Jack White da yıllara hem görünüşü hem müzik kariyeriyle meydan okuyan isimlerden.

Shakira


Shakira severler bir araya gelse, 3 farklı nesli aynı ortamda görebilirsiniz. Yıllar geçiyor, Shakira ne fiziğinden, ne de müziğinden ödün veriyor. Umarız nice seneler daha böyle devam eder.

Prince

57 bitti demek… İnanmakta güçlük çekiyoruz.

Madonna

Bu listeyi gördüğünüzde belki de aklınıza ilk Madonna gelmişti. Söz konusu Madonna olunca, fazla söze de gerek kalmıyor.

Gwen Stefani

Gwen Stefani güzelliğiyle sizleri hala hipnotize edebilir. Hala diyoruz, çünkü kendisi 45 yaşında.

Beck

57. Grammy’de Yılın Albümü ödülünü kazanan Beck yaşlanmak nedir bilmeyen bir başka isim.

Lily Allen

Nereden baksak 30 ve nereden baksak 10 yıldır hayatımızda ama tanıştığımızdan bu yana bir gün bile yaşlanmış değil. Bağıra çağıra “fuck you very much” diye şarkı söyleyince dert tasa olmuyor galiba insanda.

Ajda Pekkan

Listemizin sonunu yerli bir isimle getiriyoruz. Türkçe popun eskimeyen ismi, er sahneye çıkışında magazinin     gündemine düşen Ajda Pekkan, gençlik iksirini bulup yukarıda saydığımız tüm isimlerle paylaşmış olabilir..

Etiketler: , ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.