HİNT MUTFAĞI – KUZU BİRYANİ – INDIAN LAMB BIRYANI

TAYVAN TAİPEİ’DE BİR GÜN NASIL GEÇER- SOKAKLARIN TEMİZLİĞİ GÖRÜLMEYE DEĞER

(Pekin) Çin’de Yaşamak, Minik Çinliler Türkiye tanıtımında Halay Çekiyor, Ufkum ile VLOG

ÇİNDE İNANILMAZ BİR GÜN VLOG HAYRED-ÇİN YEMEKLERİ VE GECE HAYATI

Müzik Birikimimize Katkısını Göz Ardı Edemeyeceğimiz Geçmişten Günümüze ‘Late Night With David Letterman’ Performansları

ORTAYA KARIŞIK Nisan 6, 2016
419

33 yıldır, dinlediğimiz herkesi stüdyosunda ağırlayan, NBC’deki ‘Late Night With David Letterman’ programının sunucusuna biz de güle güle demek istedik. Müzikle yatıp, müzikle kalkan insanlar olarak, bilgi birikimimizde David Letterman’ın katkısı göz ardı edilemez. Bu yüzden biz de geçmişten günümüze, en iyi David Letterman müzik performanslarını sıraladık.

Videoları izlerken David Letterman’a dikkat edin. Gencecik bir adam olarak başladığı televizyon kariyeri nasıl bitiriyor.

1. R.E.M. – 1983

Her şey eski, her şey yeni bir dönem. R.E.M. patlamaya hazırlanırken Letterman’ın konuğu oluyor.

2. Bon Jovi – 1993

Zaman ne kadar çabuk geçiyor. Bakın Bon Jovi anlatsın.

3. Whitney Houston – 1985

Whitney Houston’ın kariyerinin en önemli sahnelerinden biriydi bu. Ayrıca siyahi bir sanatçının ilk defa bir gece şovunda yükseldiği gün olarak tarihe geçti.

4. Sonny and Cher – 1987

Pop ikilisi evliliklerini bitirdikten sonra ortalarda çok görünmedi ta ki sıra David Letterman’a gelene kadar. Bu da en iyi performanslarından biri.

5. Madonna – 1994

İki gün önce Instagram hesabından Madonna bu güne ait bir fotoğraf paylaştı. Madonna ve iç çamaşırlarıyla ilgili bir röportaj. Bir kez daha zamanın ne kadar hızlı geçtiğine üzülebiliriz.

6. Radiohead – 1997

Bu yıllarda Radiohead İngiltere’deki yükselişini sürdürüyordu fakat Amerika’da hala Creep’i yapan grup olarak biliyorlardı. David Letterman’dan sonra Amerika maceraları da hak ettiği yere ulaştı.

7. Adele – 2011

Adele’in parladığı sene, yine yükseliş sahnesi aynı; Davd Letterman

Etiketler: , ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.